• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Pas propozimit për martesë, Almeda Abazi e lumtur në krahët e aktorit turk

Më herët ju raportuam se Almeda Abazi ka marrë pas kaq kohësh lidhjeje, propozimin për martesë nga aktori turk. Një nga çiftet më të bukura në Turqi, sipas gazetave të vendit, së shpejti do të martohen. Dhe si për ta konfirmuar lajmin, Miss-i shqiptar dhe Tolgahan Sayışman kanë publikuar dy poza ku shfaqen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit në llogaritë e tyre në Instagram. Por ende nuk janë bërë publike detajet e dasmës së famshme, që sigurisht ngjall kuriozitet edhe tek lexuesit shqiptar.

 

Una foto pubblicata da Tolgahan Sayışman (@tsayisman) in data: