• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Pas një viti fejesë miliarderi Granit Xhaka me partneren kudo me vete

Një vit më parë u fejua zyrtarisht në Gjermani me bukuroshen 23-vjeçare Leonita Lekaj dhe tani ata janë një çift i pandarë. Mesfushori nga Kosova i Arsenal Granit Xhaka, dëshmon se ka rënë kokë e këmbë në dashuri me vajzën brune e cila shquhet për buzëqeshjen e ëmbël, shkruan “Story”. Tifozët e Granitit i cilësojnë çiftin “më të bukur dhe të ëmbël” të Instagramit ndërkohë që kanë zbuluar edhe sekretin e kësaj marrëdhënieje kaq të pastër dhe të qëndrueshme. Sipas tyre sekreti është se ata kalojnë shumë kohë bashkë pasi që prej fejesës Graniti e merr të fejuarën kudo me vete. Ylli i futbollit ka lindur në Basel të Zvicrës dhe ëdhtë 1.83 m i gjatë. Në vitin 2012 ai u transferua tek Arsenal për një shifër prej 8.5 milionë euro.

15134552_565001130373493_5832523294498557542_n

15589520_577061092500830_5731922104082728552_n