• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ “Parka”, xhupi më i pëlqyer i momentit. Zgjidhni dhe ju të preferuarin tuaj

Xhupi më i pëlqyer i momentit “parka”, hyri fuqishëm që vitin e kaluar në preferencat e shumë të rinjve në mbarë botën. Pak rëndësi ka nëse është i gjatë, shkurtër apo ngjyra që ka, nëse ke veshur një “parka” je gjithmonë e veshur bukur dhe stil. Si më poshtë do të gjeni disa foto që të përzgjidhni edhe ju të preferuarin tuaj, nëse ende nuk e keni blerë një të tillë. 

asos-white-ai-2016_o_su_horizontal_fixed cos-ai-2016_o_su_horizontal_fixed  h-m-ai-2016_o_su_horizontal_fixed jil-sander-navy-ai-2016_o_su_horizontal_fixed maison-scotch-ai-2016_o_su_horizontal_fixed max-co-ai-2016_o_su_horizontal_fixed parka-ai-2016_o_su_horizontal_fixed philosophy-by-alberta-ferretti-ai-2016_o_su_horizontal_fixed pull-bear-ai-2016_o_su_horizontal_fixed river-island-ai-2016_o_su_horizontal_fixed vero-moda-ai-2016_o_su_horizontal_fixed