close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Nuk fshihen më, prezantuesja dhe reperi bëjnë bashkë pazaret e festave

1-140

Ata janë një prej çifteve më të reja të showbiz-it shqiptar. Akoma mungon një deklaratë ku të pranojnë romancën e tyre por kjo tani është e panevojshme. Prezantuesja kosovare Elita Rudi dhe reperi Gjiko po shihen kudo bashkë. Paparaci i portalit “Lajmi.net” i ka fotografuar të rinjtë e famshëm të Kosovës teksa bëjnë bashkë pazaret e festave. Atyre po iu rezulton e vështirë të rrinë larg-njëri tjetrit. Mos ndoshta kanë nisur bashkëjetesën?

1-141
1-139
2-60
Tags : elita rudigjiko
loading...