• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Njihuni me ushtaret e Izraelit, këto yje me dhe pa uniformë po çmendin Instagramin

Eshtë një faqe në rrjetin social “Instagram” që quhet “Hot israel army girls” dhe numëron plot 95 mijë ndjekës. Bëhet fjalë për një profil me vajza ushtare. Ato janë trupa të ushtrisë izraelite e janë yje nga pamja. Bukuroshet e “forta” publikojnë vazhdimisht poza me dhe pa uniformë, dhe siç shkruan sot “Il Messaggero”, ushtaret seksi kanë bërë “boom” në rrjet.

2172134_h4 2172134_h5 2172134_h6 2172134_h7 2172134_h8 2172134_h9 2172134_h13 2172134_h14 2172134_h15 2172134_h1 2172134_h10 2172134_h12 2172134_h2 2172134_h3