close
Breaking NewsLajme

FOTOT / Një ditë pas dasmës, nëna dhe vëllai i Princeshë Elias ngjiten në skenë

14625452_10207457719664466_1171909491_n

Vetëm një ditë pas dasmës më të përfolur të këtij viti, ajo mes Princ Lekës dhe aktores Elia Zaharia, nëna dhe vëllai i kësaj të fundit janë ngjitur sot në skenën e “Teatrit Kombëtar”. Yllka Mujo dhe Amos Zaharia, nuk shfaqën asnjë shenjë lodhjeje gjatë interpretimit të shfaqjes “Sonte do të luajmë pa tekst” të Pirandellos, me regji të Driada Dervishit. Të dy sollën në mënyrë perfekte karakterin e personazheve që luajnë.

Tags : Amos ZahariaYllka Mujo
loading...