FOTOT/ Nisen për Stamboll, Frangaj e Fevziu me gratë në biznes klas, Noizy fluturim ekonomik


Nëse themi Aleksandër Frangaj, Blendi Fevizu dhe Noizy ishin bashkë, menjëherë do të pasonte pyetja “çfarë i bashkon këta të tre?”. Në këtë rast avioni. Të tri personzhet publikë janë nisur për në Stamboll. Ata janë parë në pjesën e “check in”-it në aereportin “Nënë Tereza”. Nga fotot e sigurara nga “Jeta osh qef”, shihet se Fevziu dhe Frangaj udhëtojnë me gratë e fëmijët, ndërsa Noizy me një shok. Ajo çka bie tjetër në sy është fakti se pronari i “Klan” dhe imazhi kryesor i këtij televizioni, kanë prerë bileta të shtrenjta për të pasur komoditetin që ofron biznes klasi. Nga krahu tjetër reperi, që paratë i ndan shpesh edhe për bamirësi, ka zgjedhur një biletë ekonomike.

sandri

Aleksander Frangaj dhe Blendi Fevziu me familjet

fevziu

Noizy me nje shok

noizy1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password