FOTOT NGA FESTA E LSI/ Ilir Meta udhëheq vallen me shami të kuqe krah Klajda Gjoshës


Një festë për simpatizantët dhe anëtarët e partisë “Lëvizja Socialiste për Integrim” është mbajtur në qytetin e Korçës. Të pranishëm ishin edhe Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, si dhe Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha. Momenti më kulminant i festës ka qenë me siguri ky që po shihni në fotot e publikuara nga “Panorama”. Meta është ngritur të marrë vallen me një shami të kuqe dhe nga pas e ka ndjekur Gjosha si dhe deputeti i zonës, Pirro Kapurani.

meta13

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password