• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Në shkollë e tallnin për vetullat e trasha, 17-vjeçarja bëhet modele

Një 17-vjeçare ka bërë “hakmarrjen” ideale me ata që e kanë tallur për një kohë të gjatë. Sot modele, Natalia Castellar nga Portorico ka firmosur kontrata me agjenci të rëndësishme. Kështu ajo i ka mbyllur gojën të gjithë atyre që e tallnin për një karakteristikë unë, vetullat e trasha. “Kur isha edhe më e vogël, ishte një gjë që ma vinin në dukje të gjithë. Më tallnin për vetullat e mia të gjata e të trasha”, ka thënë ajo për “W Magazine”. Por ishte pikërisht ky detaj që ka tërhequr vëmendjen e agjencive dhe ajo shpejt u bë modele në profesion.

2082558_natalia3

2082558_natalia7

2082558_natalia8

2082558_natalia4