• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT NË ÇIFT/ Aurela Gaçe 30 javëshe shtatzënë, tregon pse u martua me Skerdin: Ja pse ‘ma mblodhi’

E lumtur e në formë, Aurela Gaçe po jeton një periudhë shumë të bukur të jetës. Ylli i muzikës është në pritje të ëmbël, tanimë në javë e 30-të të shtatzënisë, dhe më e dashuruar se kurrë me bashkëshortin e saj. Ajo ka sjellë pozat më të fundit me Skerdin, duke shënuar edhe arsyen pse u martua me të. “Thjesht dy shpirtëra që gjetën njëri-tjetrin. Ja pse ma mblodhi”, ka shkruar artistja.

aurela-dhe-skerdi

dsfbsjdf