FOTOT/ Ndryshimi, shikoni si dukej Samanta Karavella para operacioneve plastike


Samanta Karavella është një prej këngëtareve më të suksesshme në vend, por edhe të komentuara. Ajo është shumë aktive me projektet e saj muzikore. Por ajo çfarë bie në sy janë operacionet plastike të saj, të cilat këngëtarja kurrë nuk i pranoi. “Opinion” ka bërë një krahasim të fotove të ditëve të sotme dhe ato të para disa viteve, shohim një ndryshim drastik të këngëtares, hundë të bërë, buzë të bëra operacion. Kujtojmë që projekti i fundit i këngëtares është ai me titull “Si ai”, i publikuar para tre javësh ku ka arritur afër 3 milion klikime.

samanta2-300x170

samanta1-300x169

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password