• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ndryshimi i jashtëzakonshëm i Bleros në 10 vite

Eshtë mëse e zakonshme që vajzat e spektaklit të bëjnë ndryshime me kalimin e viteve. Nuk flasim për ndryshimet fiziologjike që sjell mosha, por për ndërhyrje me qëllim përmirësimin e pamjes.auto_blero1483824270

Ndërkohë djemtë nuk duket që e kanë vrarë shumë mendjen për të rregulluar diçka në pamje. Por ky nuk është rasti i Bleros. Në këtë foto të 10 viteve më parë shihet qartë që Blero ka bërë operacion hundën, ka rregulluar dhëmbët dhe ka rimodeluar pak buzët. Ndryshime që ia kanë vlejtur./ Panorama

IMG_0284

CLOSE
CLOSE