FOTOT/ Motrat në “konkurrencë”, Marina dhe Luana garë në rrugë me makinat luksoze


Moderatoret e bukura dhe seksi të ekranit, Marina dhe Luana Vjollca kanë ditur gjithmonë sesi të tërheqin vëmendjen e publikut. Së fundmi ato kanë treguar në rrjetet e tyre sociale pasionin që kanë për makinat dhe garat e shpejtësisë. Mbrëmë, biondet seksi kanë garuar nëpër rrugët e Tiranës me makinat e tyre luksoze të tipit ‘Audi’ të cilat e kalojnë vlerën prej 30 mijë euro. Edhe pse kjo garë nisi në formën e shakaje gjë që vihet re dhe në postimet e tyre në ‘InstaStory’, ato kanë treguar se janë shofere mjaft të mira edhe pse shpejtësia e tyre nuk ishte e lartë.

15683020_1110260499071471_1482477718_n 15713069_1110260529071468_665434443_n

15722890_1110260555738132_867054840_n 15724198_1110260542404800_881501885_n

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password