close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Ministrja e qeverisë Rama feston ditëlindjen, zyra e saj mbushet me lule

a4_1480001437-798634

Sot përveçse ditë parlamenti, është edhe përvjetori i lindjes së Ministres së Zhvillimit Urban dhe Turizmit, Eglantina Gjermeni. Gazeta “Express” njofton se sot Gjermeni ka ditëlindjen e se zyra e saj është mbushur plot me lule. Siç shihet edhe nga fotot, ajo ka marrë rreth 15 buqeta. Sigurisht duke qenë në krye të detyrës, një pjesë e ditës së saj të festës, ka kaluar në punë dhe stafi ia ka bërë më të bukur. Edhe ne i urojmë 100!

a3_1480001438-9044017
a2_1480001438-8620981
a1_1480001438-6577323
a5_1480001438-3335529
maxresdefault
Tags : ditelindjaeglantina gjermeni
loading...