• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ministri “pa portofol” festë modeste për fundvit, nxjerr stafin për një gotë në Bllok

Ministria e Çështjeve Vendore, është një ministri me staf të vogël, dhe sic e kane quajtur ndryshe ministri “pa portofol”. Nga fotot qe ka siguruar ‘Panorama’, ministri Bledi Çuçi ka zgjedhur të festoje mbylljen e vitit ndryshe nga të gjithë kolegët e tjerë, jo me festë të zhurmshme apo restorante të kushtueshme. Ai është parë në një prej pub-eve të kryeqytetit, duke pirë nga një gotë me stafin e tij të vogël.

cuci2

cuci3