• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Michelle Obama mahnit kryeministrin italian me veshjen e saj

Mbrëmjen e djeshme Presidenti Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michelle, kanë organizuar darkën e fundit në Shtëpinë e Bardhë në Washington me një sërë personalitetesh të ftuar. Ndërmjet tyre ka qenë edhe kryeministri i Italisë Matteo Renzi së bashku me bashkëshorten e tij. Ajo që ra mjaft në sy dhe u komentua gjatë edhe në mediat e huaja, ishte veshja e Michelle e cila ishte e mahnitshme, shkruan “Panorama”. Ajo kishte zgjedhur një fustan ‘Versace’ ngjyrë ari e me prerje të gjatë. Në disa nga fotot e shkrepura është edhe një fragment ku kryeministri italian duket se po e sheh me kërshëri pamjen e zonjës Obama, por sigurisht pas nuk ka mbetur as paraqitja e zonjës së tij, Agnese Landini.

3980a30200000578-3849838-image-a-139_1476840812410

39809bd700000578-3849838-image-a-150_1476841956243

3980916800000578-0-image-a-30_1476834344379

3980914c00000578-0-image-a-25_1476834329435

3980b3d500000578-3849838-image-a-126_1476840688410

3980c21c00000578-3849838-image-a-121_1476840669262