• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Merr fund miqësia mes Zajminës dhe Morenës?! Bukuroshet kthejnë përgjigje

Sipas një hulumtimi të portalit “Lajmi.net” mbrëmë u përfol një prishje e miqësisë së ngushtë mes dy bukurosheve, Morena Taraku dhe Zajmina Vasjari. Dy vajzat kanë zhdukur nga llogaritë përkatëse në rrjetet sociale, çdo gjurmë të njëra-tjetrës. Pozat e shumta që zeshkanet tërheqëse kishin bashkë, tashmë nuk janë më. Kjo shtoi edhe më shumë dyshimet për një miqësi të marrë fund. Por e vërteta nuk qëndron kështu. Dy vajzat kanë reaguar në rrjete sociale, duke hedhur poshtë këto thashetheme. Me gota shampanje në duar të dyja bëjnë gëzuar për miqësinë me njëra-tjetrën./revistawho.com

15894329_760894854066187_2292243490668416444_n /r15894524_760894227399583_6320595813718081137_n