close
Breaking NewsLajme

FOTOT ME BIONDEN/ Flet Seldi i “BB”: Kjo është e vërteta e thashethemeve për lidhjen time të re

15073467_1342765275775931_662900526988263155_n

Ish-konkurrenti i “Big Brother” njëherësh edhe këngëtar Seldi Qalliu, është përfolur së fundmi për një lidhje të re dashurie. Prej disa kohësh ai i dha fund fejesës disavjeçare me bukuroshen kosovare Dafina Zeka. Ai feston sot ditëlindjen dhe dedikimi një vajze bionde ka lënë hapësirë për dyshime për një romancë të re. Vajza në fjalë ruan në profilin edhe disa poza me Seldin që i bëjnë të duken si çift. Por Seldi ka mohuar gjithçka. Duke folur për portalin kosovar “Lajmi.net” ai është shprehur se vazhdon të jetë singëll e i përkushtuar vetëm tek karriera muzikore. 

14203320_1276209822431477_8670337885200359607_n
Tags : seldi
loading...