• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Martohet Carlos Tevez, futbollisti shpenzon 500 mijë dollarë për 4 ditë dasmë

Carlos Tevez, futbollist i Boca Juniors është martuar dje me partneren e tij të jetës Valeria Mansilla në periferi të Buenos Aires, i shoqëruar nga tri fëmijët. Dasma ka zgjatur katër ditë dhe ka kushtuar 500 mijë dollarë. Ish-sulmuesi i Juventusit vendosi të bëjë dasmë ndonëse çifti jetojnë prej vitesh bashkë e gëzojnë tre fëmijë. Ndër 260 të ftuarit ishte dhe i famshmi Maradona.

2158627_tevez3 2158627_tevez1