• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Lindita Nikolla mbledh stafin tek “15-katëshi”, Ministrja e Arsimit “Gëzuar!” në çdo tavolinë

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, ka organizuar një festë me stafin e saj në “Tirana International”, ose siç njihet ndryshe “15-katëshi”. Është mbajtur një darkë e mirfilltë në të cilën siç shihet edhe nga fotot nuk kanë munguar as fjalimet. Ajo që vihet re është se zonja Nikolla është treguar shumë e dashur me të pranishmit dhe ka shkuar personalisht për të bërë “Gëzuar” në çdo tavolinë, njësoj siç bëjnë përgjithësisht çiftet në dasmën e tyre. Ajo është shfaqur shumë elegante veshur me një fustan të zi.

15672484_1807455616194398_5965334616603504645_n 15672708_1807455582861068_1526683738274612027_n 15697213_1807455892861037_3379397581846497174_n 15697615_1807455622861064_331527317049269420_n 15697618_1807455579527735_7333284167340902080_n 15697834_1807456089527684_7260917912761873322_n 15726484_1807455972861029_2871828745739782067_n 15726741_1807456219527671_736769045823234446_n 15727066_1807455506194409_6494671498168678169_n 15727128_1807455822861044_4047055415345553561_n 15740823_1807455719527721_6509502783358498141_n 15747664_1807455826194377_3631520574393565976_n 15747851_1807455502861076_1706888175558516512_n 15781306_1807456059527687_7359893831852736672_n 15781531_1807455709527722_6964958778950730451_n