close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Ky është transformimi më i madh i Xhemi Shehut!

f9accc0ce3bd5e6ba2a5a224b9a28c68

Xhemi Shehu, e cila prej disa kohësh në Portokalli nuk mban më vetëm rolin e prezantueses, por edhe të aktores, këtë herë ka kaluar vërtet çdo pritshmëri. Në risjelljen në skenë me nota humori të  lmit “Lulëkuqe mbi mure”, Shehut i është dashur të ndryshojë tërësisht pamjen e saj. Me një paruke që i fsheh ¡okët, bluzë të bardhë djemsh dhe make up-in profesionist, askush nuk do dallonte që është Xhemi. Në fakt, ajo dhe dy aktorët e tjerë kanë arritur të transformohen në mënyrë që të ngjajnë me personazhet e  lmit shqiptar, por patjetër që ajo që spikat më shumë është prezantuesja bukuroshe. Duket se edhe këtë sezon Xhemi do të vazhdojë të na habisë me talentin për të cilin nuk ishte njohur më parë. Sezonin e mëparshëm, ajo parodizoi personazhe të tjerë nga  lma shqiptarë si për shembull “Njeriu me top”, “Rrugë të bardha” etj./ Anabel.al

c7f292893b47c80e61b32ba3641b6900
e3be45452b7aaeb8eff7e027285df1b2
e9f22245e84f01bea19e547af46a64e2
48ef0239ef4fec42585dab04d93bf343
Tags : transformimiXhemi Shehu
loading...