close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Kapiteni e nis vitin në Maldive

_20170104_175520

Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Ansi Agolli, po relaksohet mijëra kilometra larg Europës, në ishujt Maldive bashkë me të fejuarën e tij. Ai e priti Vitin e Ri atje ku edhe uroi fansat me një foto ku shfaqej me Rean. “Miq, kolegë e tifozë Gëzuar 2017!” -shkruajti ai në gjuhën shqipe dhe “Gëzuar Vitin e Ri vëllezërit e mi azerbajxhan” në gjuhën azere. 

_20170104_175458
_20170104_175511
screenshot_2017-01-04-17-54-24
Tags : ansi agollipushime
loading...