close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Kapen mat, Belen dhe pilotit i “shpërthen” pasioni në pastiçeri

c_2_fotogallery_3006888_15_image

Sigurisht që ata janë tanimë të fejuar e nuk ka asgjë të keqe që të shkëmbejnë ndonjë puthje aty-këtu por Belen dhe partnerit të saj Iannone duket sikur i ka “shpërthyer” pasioni në një ambient të papërshtatshëm. Ata janë kapur mat nga paparacët e të përjavshmes “Chi”, në një pastiçeri të njohur në Milano teksa shkëmbenin puthje plot pasion. Edhe pse e dinë mirë sa të famshëm janë, çifti ka shijuar momentin duke mos e vrarë fare mendjen për sytë kuriozë apo blicet e aparatëve fotografikë.

c_2_fotogallery_3006888_1_image
c_2_fotogallery_3006888_2_image
c_2_fotogallery_3006888_8_image
Tags : andrea iannonebelen rodriguez
loading...