close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Jeta e babait larg famës së të bijave, Adelina, Zanfina dhe Ema nga i ati morën vetëm mbiemrin Ismaili

ismali_1475770313-6714429

Rexhep Ismaili është babai i Adelinës, Emes e Zanfines. Yjet e muzikës shqiptare, janë rritur pa të atin, pasi prindërit e tyre ishin divorcuar kur ato ishin të vogla, shkruan “Kosovarja”. Rexhepi, ndryshe nga e ndjera, ish-gruaja e tij Mona, nuk ka qenë asnjëherë i njohur. Ai ka jetuar largë të bijave dhe vëmendjes mediatike. Ai jeton i qetë në krahët e bashkëshortes së dytë.

ismal_1475770332-6181087
adelina_1460658918-3551849
Tags : AdelinababaiZanfina
loading...