• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Ja si e kanë uruar disa nga VIP-at 104 vjetorin e Pavarësisë

Të veshur kuq e zi apo të mbuluar me flamurin shqiptar, rrjetet sociale janë pushtuar që në orët e para të mëngjesit me urime dhe foto nga artistët shqiptarë për 104 vjetorin e Pavarësisë. Ju sjellim disa nga postimet e VIP-ave, shumica e të cilëve kanë zgjedhur rrjetin social Instagram për të uruar shqipëtarët.

15241262_735344749954531_2610185448874629742_n

Alban Skenderaj i cili feston edhe ditëlindjen e vajzës së tij Amel. 

15181545_735343369954669_8919882212650491696_n

Soni Malaj

15181693_735343449954661_1438369733044799242_n

Era Istrefi

15179060_735344766621196_8703347794509561976_n

Shpat Kasapi

15178114_735343036621369_2745661696833532627_n

Getoar Selimi

15136005_735343239954682_206723089799829106_n

Stresi

15193606_735343396621333_3848532783321952410_n

Gjiko

15179079_735343316621341_8780023897345155250_n

2 Ton

15181503_735342966621376_4291420511630403819_n

Dhurata Dora

15181433_735343416621331_170628048121666721_n

Luana Vjollca

15219578_735347723287567_6585116268271253471_n

Lorik Cana

15220194_735343189954687_6918459979831157362_n

Blerim Destani

15230637_735342959954710_7006305401265033526_n

Ledri Vula

15241900_735342989954707_8080264428774187169_n

Genta Ismajli

15241435_735343066621366_6752375594961496072_n

Mozzik

15284984_735343276621345_8586232927803943149_n

Baby Gee

15253566_735344826621190_7957700943555365189_n

Getinjo

15284049_735343143288025_8570988370992126292_n

MC Kresha

15285082_735353686620304_5716790385869409876_n

Rozana Radi

15181460_735364153285924_5789289463076067753_n

Elvana Gjata

15241174_735364259952580_7744527176265123370_n

Robert Berisha