• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT / Ja me kë e festoi Vitin e Ri Ledina Çelo

Edhe pse ka disa kohë që Ledina Çelo nuk ka sjellë një projekt të ri në muzikë, ajo vazhdon të mbetet aktive në televizion ku herën e fundit e pamë si prezantuese në Festivalin e 55 të Këngës dhe në rrjete sociale ku mbrëmë ajo postoi disa foto nga atmosfera e Vitit të Ri në shtëpinë e saj.  Ledina zgjodhi që Vitin e Ri ta festojë në Gjermani, aty ku po jeton prej disa vitesh. Përveç bashkëshortit dhe fëmijëve, Ledina pati edhe një njeri special afër, vëllain e saj me të cilin ajo postoi një foto në Instagram.

screenshot_21 Ledina me vëllain e saj.

screenshot_24

Ledina me bashkëshortin dhe fëmijët.