• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Irina Shayk shtatzënë?!

Modelja ruse Irina Shayk përflitet për një shtatzëni të mundshme. Pas mbrëmjes së djeshme, ku ajo sfiloi në show-n e “Victoria’s Secret” të shumtë ishin fansat që aluduan se modelja është shtatzënë se dhe paraqitja e saj u zbeh nga kjo arsye, por Irina nuk ka dhënë akoma një deklaratë për këto thashetheme. Ajo është në një lidhje me aktorin Bradley Cooper, me të cilin u lidh pasi i dha fund marrëdhënies me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo.

irina-5 irina-4 irina-3