• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Incidenti seksi i Bebe Rexhës, i del gjoksi në mes të eventit

Ajo bie gjithnjë në sy kur shfaqet në tapetin e kuq, por kësaj here ylli Bebe Rexha ka qenë pak më e ekspozuar. Faji është i fustanit të saj të argjendtë që u hap më shumë se ç’duhet teksa këngëtarja po parakalonte në tapetin e “British Fashion Awards” të hënën. 27-vjeçares iu hap pjesa e dekoltesë dhe për disa çaste gjoksi i doli thuajse në shesh. Në momentin e incidentit seksi, ylli i hitit “No Broken Heart’s” ishte me shoqen e saj e cila e shpëtoi nga situate e sikletshme duke e mbuluar shpejt sapo e dalloi.

Përshtatur nga “Daily Mail”

3b177e5800000578-0-image-a-75_1481018977816

3b177eac00000578-4004910-image-a-77_1481020882849

 

CLOSE
CLOSE