FOTOT/ I biri i Hashim Thaçit “in love”, njihuni me të dashurën seksi të djalit të Presidentit


Këto ditë në mediat kosovare është lakuar shpesh emri i Endrit Thaçit, djali të Presidentit të Republikës së Kosovës Hashim Thaçi. Ai është përfolur për femrat në jetën e tij. Fillimisht u tha se Endriti kishte një histori dashurie e modelen superseksi Lia Stublla. Këto zëra u hodhën poshtë sot, pasi emri i një tjetër vajze u bë publik. Ajo është gjithashtu modele dhe shumë seksi. Quhet Suzana Tahiri, është aktiviste e PDK-së dhe ka bërë praktikën në kryeministri gjatë kohës kur Thaçi mbante këtë post. Gjithsesi nga vetë Endriti nuk ka pasur asnjë lloj konfirmimi deri më tani për këto lajme.

endrit_1483697365-9485482

endrit-1_1483697317-9056742

endrit-4_1483697317-5113462

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password