close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Gruaja e futbollistit shqiptar pozon me të brendshme: Dua të nxjerr vetë para

dbfvnbdf

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit, futbollistit shqiptar të kombëtares së Zvicrës, ka realizuar një set fotografik vetëm me të brendshme duke vënë në pah hiret e saj. Erjona ka pozuar për revistën e njohur ‘GQ Italia’ dhe disa nga fotot i ka bërë publike në profilin e Instagramit. Edhe pse nënë e një djali, Erjona ruan një trup për tu pasur zili, shkruan “Panorama”. Ajo është shprehur se dëshiron që të nxjerrë të ardhura vetë duke pozuar dhe duke u marrë me modelingun.

fbhjds
gjtwdsklgfd
dbfdbfjkdsa
enwbrjhwebr
dgf
Tags : gruaja. futbollistipozon
loading...