Fotot/ Gerta Heta ia feston kështu 1-vjetorin së bijës, falenderon mjekët


Moderatorja Gerta Heta ka patur sot një ditë të veçantë. Vajza e saj e vogël, Matea ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe ajo ka zgjedhur t’ia festojë në një mënyrë krejt ndryshe. ” Ne sot festuam me mjekët dhe infermierët që s’do ti harrojmë kurrë. Matea luftarakja jonë, dhurata më e bukur sot 1 vjeç”, shkruan Heta në rrjetet sociale. Nje vit më parë Gerta Heta priste të bëhej nënë e dy binjakëve dhe vetëm Matea e vogël arriti të mbijetonte. Letra prekëse që ajo shkroi një vit më parë bëri xhiron e rrjeteve sociale. Kujtojmë që ajo ka gjithashtu edhe një vajzë me emrin, Luna.

image image image image image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password