• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Festa romantike për Jonën e “Big Brother”, ish-banorja tregon puthjet me bashkëshortin

Jona Kalemaj e cila u bë e famshme pas pjesëmarrjes në “Big Brother” prej shumë kohësh tregon se ka një martesë të lumtur. Ndonëse ajo vazhdon t’i qëndrojë besnike vendimit për të mos e ekspozuar në publik imazhin e bashkëshortit biznesmen, gjithsesi nuk heziton të tregojë poza romantike me të. Më të fundit vijnë nga çastet e festave, ku biondja simpatike ndan fotot e puthjeve me bashkëshortin. Çifti janë prindër të një vajze dhe verën e vitit që sapo kaloi kurorëzuan me një dasmë madhështore dashurinë e tyre.

15841390_1560310600652742_2143018398_n