• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Fejohet këngëtari shqiptar: Dhashë fjalën për një dashuri të madhe, jam i lumtur

“Sot në ditën e Krishtlindjes i dhurova Lorit unazën dhe fjalën për një dashuri të madhe (Zoti më ndihmoftë). I lumtur për të gjitha këto vite që kaluam bashkë… Akoma dhe më i lumtur për këtë hap të ri në jetën tonë. Uroj dhe për ju gjithashtu gëzime në familjet tuaja. GEZUAR!”. Me këto fjalë këngëtari Mateus Frroku ka njoftuar lajmin e bukur për fejesën e tij. Në një ceremoni të thjeshtë dhe familjare artisti dhe e fejuara bionde kanë shkëmbyer unazat. Mateus është një nga meshkujt më të “rregullt” të showbiz-it shqiptar. Ai kurrë nuk ka rënë pre e thashethemeve për lidhje apo flirte, duke i qëndruar besnik partneres së tij prej disa vitesh. Urime!

8f736f3fae508869f2d78b62a40eee8e

50b07068bedabba9cd9bf7e288d2f99d

15749728_1552604548090014_370560107_n

a393efd136a6c923f1de8fdc1b5e14b5

d6d60838e511d43b6e0dd85043bd0b33

f62a904dc6fc74785201e8adf525ed01