close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Ergi Dini përcillet për në banesën e fundit, ja VIP-at që morën pjesë në varrim

15152318-10205932501026417-1050798397-o_1479825963-5392918

Një sërë personazhesh të njohur të skenës e televizionit, kanë qenë të pranishëm sot në varrimin e këngëtarit Ergi Dini në Shkodër. Artisti 22-vjeçar u nda nga jeta mbrëmë pas një aksidenti me motor, ku vdiq edhe shoku i tij i ngushtë Kejd Halili. Sipas raportimeve të mediave mbi 200 njerëz u mblodhën në apartamentin e familjes Dini në Shkodër, për të përcjellë Ergin për në banesën e fundit. Fotot tregojnë pikëllimi e madhe të familjarëve dhe miqve, ndër të cilët emra të njohur. Vera Grabocka, Alketa Vejsiu, Rozana radi, Juliana Pasha, Kejsi Tola, Samanta Karavella, Beatrix Ramosaj, Alban Ramosaj, Arnita Beqiraj, Olta Boka, Erik Lloshi etj, u panë t’i qëndrojnë pranë motrës së tij Barbana dhe pjesës tjetër të familjes. 

15204270-10205932486506054-406854067-o_1479825962-5859324
15146704-10205932486466053-1334334089-o_1479825963-9719837
15215801-10205932487466078-1922346274-o_1479825963-9665220
15139438-10205932487506079-824018172-n_1479825959-7028305
15182452-10205932487106069-140347722-o_1479825963-8365969

 

Tags : ergi dinivarrimvipat
loading...