close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Ëngjëjt e Victoria’s Secret “tërbojnë” Brazilin, super sexy në plazh

0103-brazil-models-vacation03-1

Ëngjëjt e Victoria’s Secret kanë marrë pushimet pas muajve të gjatë me provat e Victoria’s Secret Fashion Show. Lais Ribeiro, Romee Strijd dhe Jasmine Tookes kanë vendosur të kalojnë disa ditë pushimi në Brazil bashkë me të dashurit e tyre. Supermodelet kanë ekspozuar trupat e tyre sexy në plazh, teksa edhe janë parë të argëtohen duke bërë foto./revistawho.com

0103-brazil-models-vacation01-1
0103-brazil-models-vacation04-1
0103-brazil-models-vacation05-1
0103-brazil-models-vacation09-1
0103-brazil-models-vacation13-1
0103-brazil-models-vacation10-1
0103-brazil-models-vacation14-1

 

Tags : modeletVictoria’s Secret
loading...