• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Emily Ratajkowski, Margot Robbie, Irina Shayk: bukuritë fatale të 2016

Ato janë suksesshme dhe kanë një bukuri fatale. Bella Hadid dhe fustani i saj i kuq, Irina Shayk në sfilatën e Victoria’s Secret me shikimin e saj prej 1 milion dollarësh, Margot Robbie, Elle Fanning, Tina Kunakey, Nina Agdal, Chiara Ferragni, etj janë padyshim femrat më të bukura e më të dëshiruara të planetit.

Le t’i ndjekim përmes fotografive vajzat që na kanë bërë të ëndërrojmë.  

les-beautes-fatales-de-2016-chiara-ferragni

Chiara Ferragni

les-beautes-fatales-de-2016-elle-fanning

Elle Fanning

les-beautes-fatales-de-2016-margot-robbie

Margot Robbie

les-beautes-fatales-de-2016-photo-2

Blake Lively

les-beautes-fatales-de-2016-photo-3

Emily Ratajkowski

les-beautes-fatales-de-2016-photo-4

Meghan Markle

les-beautes-fatales-de-2016-photo-5

Pauline Ducruet

les-beautes-fatales-de-2016-photo-6

Tina Kunakey

les-beautes-fatales-de-2016-photo-7

Paige Spiranac

les-beautes-fatales-de-2016-photo-8

Teyana Taylor

les-beautes-fatales-de-2016-photo-10

Nina Agdal

 les-beautes-fatales-de-2016-photo-14

Bella Hadid

les-beautes-fatales-de-2016-photo-15

Scarlett Johansson

 les-beautes-fatales-de-2016-photo-17

Natalie Portman et Lily-Rose Depp

les-beautes-fatales-de-2016-photo-20

Alicia Vikander

les-beautes-fatales-de-2016-photo-21

Ivanka Trump

les-beautes-fatales-de-2016-photo-21_0

 Irina Shayk