• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Elita dhe Gjiko shkojnë me pushime bashkë

Edhe pse ata nuk e kanë konfirmuar ende lidhjen, fotot që postojnë në rrjete sociale e vërtetojnë këtë. Ditën e sotme Elita postoi një foto në Instagram ku ndodhej me pushime në një vend malor. Në të njëjtin vend ndodhet edhe reperi Gjiko, i cili gjithashtu postoi një foto duke i dhënë makinës. Ndërsa mbrëmjen e djeshme prezantuesja postoi foton e një tryeze me dy gota shampanjë duke treguar se ajo nuk ka shkuar me pushime vetëm. Fotot e postuara nga dy personazhet e ekranit vërtetojnë edhe njëherë lidhjen e tyre./revistawho.com

screenshot_2 screenshot_1

15895220_761325870689752_7039803268565488039_n