• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ E mbani mend si ka qenë Majlinda Bregu para 8 vitesh, ja ndryshimi me sot

Majlinda Bregu, ish-ministrja e Integrimit në qeverinë e Berishës, komentohet shumë për pamjen e saj. Madje, gjejmë në portale më shumë shkrime për pamjen sesa për aktivitetin e saj primar, që është politika.

Kjo sepse zonja Bregu i jep shumë rëndësi kësaj pjese, pra në njëfarë mënyre duket sikur të fton vetë për t’ia evidentuar këtë anë të saj, që ka të bëjë me look-un. Pak kohë më parë qarkullonte në internet një foto e Bregut e shumë viteve më parë dhe ajo që të binte në sy ishte ndryshimi i madh që ajo ka pësuar që kur ka hyrë në politikë, shkruan “Panorama”.

5454

Por për ata që nuk e mbajnë mend, ne nuk kemi nevojë të shkojmë shumë mbrapa në kohë. Majtas keni një foto të Majlindës, të rreth 8 viteve më parë dhe mund të shikoni që ndryshimi është i dukshëm, krahasuar me fotot e vitit 2017.


majlinda-13
Çdo zonjë do të donte të kishte fatin e zonjës Bregu, ku vitet i shtojnë më shumë sharm. Se si ia shtojnë, kjo mbetet mister!