• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ E mbani mend homoseksualin e parë në BB? Ç’po bën Klodi i famshëm sot?

Klodian Çela është një ndër pjesëmarrësit në edicionin e tretë të BB ndërsa krijoi mjaft debate pas deklarimit të preferencave të tij seksuale mbi meshkujt e së njëjtës gjini. Klodi tha hapur dhe pa frikë se është homoseksual, ndërsa të shumtë ishin ata që refuzuan ta pranonin djalin nga Lezha. Gjithashtu, pas daljes së tij nga BB, Klodi u prit me protesta në qytetin e lindjes, edhe pse kishte vite që jetonte jashtë shtetit, ku edhe është kthyer sërish. Klodi jeton momentalisht në Itali, ku bën rolin e menaxherit në një diskotekë. Ai frekuentohet me njerëz mjaft të njohur në shtetin fqinj dhe është përherë në shoqërinë e meshkujve e femrave seksi./syri.net