• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Djali i Trump del shëtitje, por ja me çfarë sigurie ruhet

Agjentë të armatosur të Shërbimeve Sekrete dhe një anije e Rojës bregdetare amerikane me një mitraloz, mund të duket si një siguri e tepruar për një fëmijë, por jo në qoftë se emri i tij është Barron Trump, djali i vogël i presidentit të zgjedhur amerikan.

I biri 10-vjeçar i Trump është parë duke luajtur me disa fëmijë të tjerë në Palm Beach, Florida, ku familja e tij ndodhej për të kaluar pushimet e Ditës së Falënderimeve.
Barron duket se qëndron gjatë gjithë kohës nën kujdesin e agjentëve të Shërbimeve Sekrete edhe pse është duke luajtur në lëndinën e vilës luksoze të babait të tij.

2_1480456518-860509 3_1480456518-9641897 4_1480456518-7918148 5_1480456518-1452558 1_1480456518-7792221 6_1480456517-4853818

CLOSE
CLOSE