• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Dita e parë e shkollës, ja si nisi për fëmijët e VIP-ave shqiptarë

Sot në të gjithë Shqipërinë jemi zgjuar ndryshe. Të gjithë kemi kujtuar ndjesinë e bukur të ditës së parë të shkollës. Por më shumë se kushdo, këtë ditë shtatori me diell e kanë shijuar fëmijët, të cilët për herë të parë kanë prekur bankat e shkollës, ose janë rikthyer me mall në to pas muajve të pushimit. Sigurisht që për prindërit java që lamë pas ka qenë një angazhim serioz për blerjen e rrobave, librave, lapsave, apo luleve për mësuesit. Këtu nuk bëjnë përjashtim as prindërit e famshëm. Kur vjen puna tek fëmijët, VIP-at e vërtetë janë vetëm ata, pavarësisht sa famozë mund të jenë mami ose babi. E padyshim që nuk mund të mungonin edhe fotot që do të ruajnë në albumin e kujtimeve këtë ditë të veçantë. Këngëtarë, aktorë, balerinë e prezantues kanë publikuar në llogaritë e tyre të rrjeteve sociale, poza të fëmijëve veshur bukur për fillimin e ri. Më poshtë ne po iu sjellim një album simpatik të disa prej fëmijëve që në Shqipëri janë bërë të famshëm, prej prindërve të tyre VIP-a. WHO ju uron suksese!

14365381_1427941130556357_1064714097_n

Kantautori Kastro Zizo me djalin

14330840_1427941163889687_848105864_n

Kengetarja Julka Gramo dhe bashkeshorti i saj Andy DJ me djemte

14331764_1427941070556363_1844658252_n

Djali i prezantueses Ornela Bregu

14348825_1427941110556359_1966064735_n

Femijet e dietologes se “E diela shqiptare”, Blerina Bombaj

14371802_1427941003889703_1269805103_n

Aktori Romir Zalla me bashkeshorten dhe femijet

14328904_1427941017223035_1538714259_n

Aktori Julian Deda me femijet

14341926_1427940733889730_513278589_n

Komentatori sportiv Dritan Shakohoxha me djalin

14349055_1427940717223065_1360089647_n

Djali i kengetares Anjeza Branka

14341576_1427941967222940_418622337_n

Balerinet Enada Hoxha dhe Gerd Vaso me djalin

 

CLOSE
CLOSE