• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Dhurata e veçantë, gazetarja shqiptare surprizë “hot” burrit për ditëlindje

Në fakt kur flasim për një gazetare të tillë, kaq rehat me veten, jetën, e punën e saj, një surprizë si kjo nuk çudit dhe aq. Të gjithë ja njohim natyrën pak “crazy” Dasara Karaiskajt e me siguri një nga arsyet se pse bashkëshorti i saj e ka zgjedhur dhe e dashuron, duhet të jetë dhe kjo. Ndaj e tillë ishte edhe surpriza për ditëlidnjen e Damianos. Teksa po festonin midis miqsh në një lokal, atij ka shkuar t’i kërcejë pranë një “belly dancer”. Siç shihet edhe nga fotot, burri i gazetares e ka shijuar performancën e balerinës e çifti shfaqen të dy të lumtur duke qeshur. Ata janë prindër të lumtur të një vajze./ revistawho.com

15826639_10154186895171088_9000206745322615017_n

15826338_10154186895316088_8807218216793621048_n