close
Breaking NewsLajme

FOTOT/ Demi Rose tërbon Ibiza-n

1500148935_10

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s. Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse çdo ditë. Më herët ajo tregoi pasionin e saj për muzikën, duke miksuar tinguj për pushuesit, në resortet e famshme spanjolle, e ndihmuar edhe nga këshillat e DJ të famshëm, Tom Zanetti. Por sot Demi Rose ka realizuar një set fotografik, me bikini, ku ka nxjerrë në pah format e saj fantastike. /Top Channel/

 

Tags : DEMI ROSE
loading...