• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Dedikimi i Alketa Vejsiut: Vajza e Vera Grabockës, motra që do të doja të kisha

Vera Grabockën dhe Alketa Vejsiun, përveçse bashkëpunimi profesional i lidh prej vitesh edhe një miqësi shumë e ngushtë, që është shndërruar gati në një marrëdhënie familjare. Për shembull Alketa e quan Lindën, vajzën e Verës dhe Timo Fllokos, motrën e saj. E bija e vetme e regjisores dhe aktorit, e cila jeton në Izrael, ka një miqësi të ngushtë me prezantuesen Vejsiu po aq sa e ëma. Këto ditë të para të vitit ato janë bashkë dhe Alketa ka publikuar dhe pozat e të dyjave. “Motra që do të doja të kisha e që në fakt e kam. Më e mira e Verës dhe e Timos”, ka shkruar ajo.

 

A photo posted by Tv, ClassAV (@alketavejsiu) on