• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Bukuroshet shqiptare “copy paste”, ky është fustani pas të cilit po “çmenden” vajzat e famshme

Duke qenë figura publike, vajzat e famshme të ekranit e të skenës përpiqen maksimalisht që të duken gjithnjë të bukura e të veçanta në pamjen e tyre. Por jo gjithnjë ia arrijnë. Ka dhe raste kur ato pëlqejnë të gjitha të njëjtën veshje dhe pozojnë me krenari pa e ditur se të njëjtën zgjedhje ka bërë edhe dikush tjetër. Për shembull dy këngëtare dhe një prezantuese, janë dashuruar pas këtij fustani. Vetëm ngjyrat i kanë zgjedhur të ndryshme. Kujt mendoni se i shkon më shumë, Greta Koçit, Beatrix Ramosajt apo Suada Sherifit?/ revistawho.com

15878676_1562044573812678_1265681162_n 15909740_1562042593812876_1888126337_n15871033_1562043350479467_62527700_n