• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Brenda festës së “Tv Klan” dhe “ABC News”, mblidhen stafet e dy televizioneve

Ashtu si çdo institucion i vogël e i madh këtë funvdit, edhe pronarët e televizioneve “Klan” dhe “ABC News” kanë bërë një festë të madhe për stafin e tyre. Gazetarë, moderatorë, punonjës të administratës e të teknikës janë mbledhur mbrëmjen e së martës në klubin “Folie”, nga më të famshmit e Tiranës. Imazhet nga kjo “party” na i kanë ofruar vetë pjesëmarrësit, të cilët kanë publikuar në llogaritë e tyre të rrjeteve sociale foto e video. Drini Zeqo, Rudina Magjistari, Eni Çobani, Ardit Gjebrea, Albert Dumani etj kanë përcjellë momente nga atmosfera e festës të cilat ne ua kemi sjellë më poshtë.

15750028_1555090264508109_1709564503_n

15750079_1555090054508130_1271330297_n

15750304_1555090067841462_1981829329_n

15750306_1555090087841460_1246913183_n

15782003_1555090037841465_905301392_n

15782024_1555090321174770_1303777730_n

15782437_1555089981174804_1760008144_n-1

15782702_1555090104508125_1381597753_n

15782722_1555090017841467_22273106_n

15801301_1555090071174795_1909082575_n-1