• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Brazili në lot! Trupat e 77 viktimave mbërrijnë në atdhe, shikoni ku janë vendosur arkivolet e tyre

Trupat e lojtarëve  të Chapocoenses që humbën jetën në aksidentin tragjik dy ditë më parë kanë mbërritur në Brazil. Arkivolët e 77 viktimave janë vendosur në një kishë ku do të bëhet mesha e fundit në nderim të shpirtrave të tyre. “Syri.net” shkruan se ata do të mbërrijnë nesër në Chapeco dhe më pas do të dërgohen në stadium për një ceremoni. Nesër vëmendja e gjithë mediave botërore do të jetë pikërisht në stadiumin e Chapecoenses.

2612551480623470

auto_2612581480623473