• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Besi dhe Xhensila, pushime romantike në Londër

Besi dhe Xhensila e pritën Vitin e Ri 2017 në Itali e mesa duket pushimet e tyre nuk kanë mbaruar akoma pasi çifti aktualisht ndodhet në Londër. Në fotot e postuara në Instagram, ata duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit. Çifti këtë vit do të kurorëzojnë edhe dashurinë e tyre me martesë./revistawho.com

screenshot_29 screenshot_30 screenshot_32

screenshot_33