FOTOT/ Bella Hadid “Top modelja e vitit”, këto janë pozat e saj më seksi


Motra e saj Gigi Hadid është mbretëresha e rrjeteve sociale për 2016-tën me plot 16 milionë ndjekës në Instagram. Por edhe më e vogla Bella Hadid, imazhi i “Dior Couture”, nuk mund të ankohet pasi faqja prestigjioze “models.com” e ka shpallur atë zyrtarisht “Modelen e Vitit”. Tërheqëse dhe shumë elegante, tejet ndryshe nga motra e madhe, energjikja Gigi, Bella Hadid në vitin që sapo kaloi ka luftuar deri në fund kokë më kokë me një tjetër supermodele. E kemi fjalën për Kendall Jenner, zeshkania e mrekullueshme të cilës iu desh t’ia linte “kurorën” Bella-s, të paktën sipas gjykimit të jurisë së përbërë nga ekspertë të modës, bukurisë, rrjeteve sociale e marketingut. Më poshtë ne po iu sjellim disa prej pozave më seksi të Bella Hadid, që ta kuptoni më mirë arsyen se pse iu dha ky titull./ revistawho.com

486647 344356 755827 751644 746859 734444 344355 730293 677563 640862 640861 640859 570781 528743 526906 518626 518620 518617

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password