FOTOT/ Belen dhe Stefano i lënë të gjithë me gojë hapur, ish-çifti sërish bashkë si familje e lumtur


Ky vit i ri nisi me një tjetër episod të telenovelës “Rodriguez- De Martino. Ata u ndanë vitin e shkuar por për raportin e tyre vazhdon ende të flitet. Belen është fejuar me pilotin Andrea Iannone, me të cilin po shtohen zërat se është duke kaluar një krizë. Stefano nga ana tjetër është ende beqar dhe ka deklaruar publikisht se vazhdon të jetë i dashuruar me ish-gruan e tij. Thashethemet shpërthyen dje kur revista “Chi” publikoi disa foto paparaci ku Belen dhe Stefano shfaqen bashkë me djalin e tyre Santiago. Siç shihet nga fotot, ata kanë dalë për një drekë jashtë dhe atmosfera në familje duket e qetë. Dy prindërit përpiqen të kalojnë kohë në harmoni për të miren e të birit, ndonëse sipas komenteve të mediave italiane, Belen duket shumë melankolike.

belen-2

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password